Gizlilik Beyanı

service image

Gizlilik Beyanı

Son Güncellenme: Mart 2018

DBS Consultancy (“firmamız”, “kurumumuz”, “DBS-C Group”, “DBS-C”, “biz” ya da “bizim”) olarak, tam adresi http://www.dbs-c.com (“site”, “web sitesi” ya da “internet sayfası”) olan web sitesi tarafımızca yönetilmekte ve işletilmektedir. Bu sayfa bilgilendirme amaçlı olup, web sitesinin kullanıcıları tarafından paylaşılan Kişisel Bilgilerin toplanması, kullanımı, ifşası ve saklanması ile ilgili politikalarının açıklanması ve detaylandırılması içindir.

 

Kişisel Bilgiler sadece web sitesinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için kullanılmaktadır. Web sitesini kullanarak, Gizlilik Politikası çerçevesinde, bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.

 

Bilgilerin Toplanması ve Kullanımı

 

Web sitemizi kullanırken, sizinle iletişime geçebilmek ya da sizi tanımlayabilmek için, sizden kişiyi tanımlamak için kullanılan bazı bilgileri paylaşmanız istenilebilir. Kişiyi tanımlamak için kullanılan bilgiler, bunlarla sınırlı kalmamakla birlikte isminizi, elektronik posta adresinizi, telefon numaranızı içerebilir (“Kişisel Bilgiler”).

 

Veri Kaydı

 

Birçok site işletmecisinde de olduğu gibi, biz de her ziyaretinizde internet tarayıcınızın bize gönderdiği bilgileri toplamaktayız (“Veri Kaydı”).

 

Bahsi geçen Veri Kaydı, bilgisayarınızın internet iletişim kuralı (“IP”) adresi, internet tarayıcınızın modelini, internet tarayıcınızın sürümünü, web sitemiz dahilinde ziyaret ettiğiniz sayfaları, ziyaretinizin tarihi ve zamanı, ziyaret edilen sayfalarda geçirdiğiniz süreler gibi istatistiki bilgileri içerebilmektedir.

 

Ayrıca, bahsi geçen bu istatistiki bilgileri izlemek, denetlemek, toplamak ve analiz etmek için “Google Analytics” gibi dış kaynak servis sağlayıcılarını da kullanabiliriz.

 

İletişim

 

Kişisel bilgilerinizi, size haber bülteni, pazarlama ve promosyon ürünleri ve diğer bilgilendirme araçlarının iletilmesi gibi yollarla ulaşmak için kullanabiliriz.

 

Güvenlik

 

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir, fakat unutulmamalıdır ki hiçbir internet üzerinden bilgi aktarımı yöntemi ya da elektronik depolama yöntemi %100 güvenli değildir. Kişisel Bilgilerinizi azami ölçüde, ticari anlamda kabul edilebilir yöntemlerle korumaya çalışsak da, bahsi geçen bilgilerin güvenliği konusunda garanti verememekteyiz.

 

Gizlilik Politikası Değişiklikleri

 

Bahsi geçen Gizlilik Politikası bildirimi 12 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olup, içeriğinde başka değişiklikler, eklemeler ya da düzeltmeler yapılana kadar da geçerli olacaktır. İlgili bildirim üzerinde yapılan değişiklikler, eklemeler ya da düzeltmeler, belge internet sitesinde paylaşıldığı andan itibaren geçerli olacaktır.

 

Gizlilik Politikası bildirimimizi herhangi bir zaman ve tarihte değiştirme, güncelleme hakkımız saklı olup, periyodik olarak sizlerin kontrolünü yapması gerekmektedir. Yeni değiştirmeler veya güncellemeler sonrasında, sizin internet sitesini kullanmanız, bahsi geçen yeni düzenlenmiş Gizlilik Politikası bildirimini kabul etmeniz ve tüm yazılı kurallara uyacağınızı beyan ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

Bahsi geçen Gizlilik Politikası bildiriminde tarafımızca bir değişiklik ya da güncelleme yapılırsa size ya bizimle paylaştığınız elektronik posta yoluyla ya da web sitemizde görülebilecek bir şekilde konumlandırılmış uyarı ile bilgilendirme yapılacaktır.

 

Bizimle İletişime Geçin

 

Bahsi geçen Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.