Yasal Sorumluluk Sınırı

service image

Yasal Sorumluluk Sınırı

Son Güncellenme: 12 Mart 2018

Tam ismi www.dbs-c.com (“Servis”, “web sitesi” ya da “site”) olan web sitesinin içeriğinde bulunan tüm bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlı olup, içerik veya yazılarda bulunan firma, şahıs, kurum, kuruluş, ticari ve tüzel kişilik, diğer web sitesi isimleri ve ilgili kişilerin bilgilerin kullanımından doğacak telif, reklam gideri, diğer ticari veya finansal talepleri kabul etmemektedir, yasal sorumlulukları reddetmekte ve üstlenmemektedir.

DBS Consultancy (“şirket”, “firma”, “DBS-C Group” ya da “DBS-C) servis içeriklerinde var olan veya oluşabilecek yanlışlar, ihmaller, kusurlar ve eksikler ile ilgili yasal bir yükümlülük üstlenmemektedir.

DBS Consultancy, hiçbir şart ya da durum altında, Servisin kullanımı veya Servis dahilinde bulunan içerikten veya bu içeriklerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir özel, doğrudan, dolaylı, sonuçsal veya tesadüfi oluşan zarar veya sözleşme ihlali, ihmal veya başka bir haksız fiilden sorumlu değildir, yasal bir yükümlülük üstlenmemektedir. DBS Consultancy, Servis içeriğinde bulunan bilgilerin, içeriklerin güncellemesini daha önceden bir bildirim yayınlamadan istediği zaman değiştirebilme, eklemeler yapma, silme hakkına sahiptir ve bu hakkın kullanımını saklı tutulmaktadır.

DBS Consultancy hiçbir şekilde web sitesi dahilinde internet virüsleri veya başka zararlı unsurların bulunmadığına garanti vermemektedir.

Dış Bağlantılar ile ilgili Yasal Sorumluluk Sınırı

Tam ismi www.dbs-c.com (“Servis”, “web sitesi” ya da “site”) olan web sitesinde, DBS Consultancy tarafından sağlanmayan ya da herhangi bir şekilde korunmayan, ilişkisi olmadığı diğer harici web sitelerine yönlendiren dışarıya bağlaçlar bulunabilmektedir.

Lütfen, bu harici web sitelerindeki herhangi bir bilginin doğruluğunun, uygunluğunun, güncelliğinin veya eksiksizliğinin DBS Consultancy tarafından garanti edilmediğini unutmayın.